Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Wyzwanie Sportowe dla Sympatyków SGB - Kaszubski Bank Spółdzielczy

Wyzwanie Sportowe dla Sympatyków SGB

Każdy może zostać sympatykiem wybranego banku spółdzielczego i razem z nami zbierać kilometry na cele charytatywne. Wystarczy pobrać aplikację Activy, znaleźć 3. Wyzwanie Sportowe – Sympatycy SGB i wejść do konkursu kodem: SYMPATYK2024

Ostatnim elementem logowania jest wybór banku (nasi sympatycy wybierają Kaszubski BS w Wejherowie) i przyłączenie się do zabawy!

 

Polecamy krótki film reklamujący Wyzwanie Sportowe. Widać na nim, że nasz konkurs to element planowania, wspólnego zachęcania się do wysiłku, ale przede wszystkim dobra zabawa!

Wyzwanie Sportowe SGB w tym roku wystartowało w sobotę 27 kwietnia i potrwa do 9 czerwca. W tym czasie wspólnie z aplikacją Activy będziemy pokonywali kilometry na kołach (rower / rolki) oraz na nogach (bieganie / chodzenie). Kilometry przeliczane są na punkty, a te w efekcie oprócz nagród indywidualnych i drużynowych dla uczestników, przełożą się także na konkretną pomoc dla innych.

Sympatykiem Banku Spółdzielczego SGB może zostać każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy.

Przypominamy też animację, która dokładnie wyjaśnia, czym jest Wyzwanie Sportowe SGB.

Dołącz do Wyzwania Sportowego SGB, zaproś swoich znajomych. Każdy kilometr się liczy, żeby wspólnie osiągnąć cele charytatywne!

Więcej na stronie: https://sympatycysgb.activy.app/

 

Nie może Ciebie zabraknąć w drużynie Kaszubskiego Banku Spółdzielczego!