Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Partnerzy - Kaszubski Bank Spółdzielczy

O Banku Partnerzy

BillBird S.A. jest pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła możliwość sprzedaży doładowań liczników energetycznych. Prosta w obsłudze usługa jest analogiczna do sprzedaży doładowań telefonów komórkowych.

Depozyty zgromadzone w Kaszubskim Banku Spółdzielczym gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.Wysokość gwarancji – do równowartości 100 000 euro.

 

Generali to grupa ubezpieczeniowa z długą historią – powstała w 1831 r. we Włoszech i obecna jest na w 50 krajach na całym świecie. Na rynku wyróżniają ją   produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb Klientów oraz solidna i szybka likwidacja szkód.

Przedsiębiorstwo INTEGRO GROUP świadczy usługi na rzecz Klientów korporacyjnych i indywidualnych na terenie całej Polski, w zakresie wyceny nieruchomości i kontroli inwestycji. Firma działa w sposób systemowy, samodzielnie organizując rynek wycen i analiz w oparciu o autorskie, zintegrowane procedury, które bezustannie doskonalimy, obserwując dynamiczne zmiany w otoczeniu gospodarczym.

IT Card S.A. działa w szeroko rozumianej sferze obsługi kart płatniczych.Efekt oczekiwanej przez akcjonariuszy i partnerów synergii działań i wynikającej stąd optymalizacji kosztów uzyskujemy wprowadzając do zakresu swoich działań wydawnictwa kart płatniczych na rzecz banków partnerskich oraz pełną obsługę transakcji dokonywanych tymi kartami w bankomatach i POS-ach.

SGB – Leasing jest firmą z 20 letnią tradycją. Należy do Spółdzielczej Grupy Bankowej. Uzupełniając jej szeroką gamę produktów finansowych świadczy kompleksowe usługi w zakresie leasingu na najwyższym poziomie. Współpracując, z powodzeniem zaspakaja potrzeby inwestycyjne Klientów od jednorazowego zakupu środka trwałego do wieloetapowych inwestycji.

Western Union Financial Services INC. jest amerykańską firmą z ponad 150 letnią tradycją, która proponuje szeroki zakres usług finansowych dla osób prywatnych i firm. Obecnie Western Union jest na pozycji światowego lidera w zakresie międzynarodowych przekazów pieniężnych.W ramach sieci Wester Union możliwe jest przesłanie środków pieniężnych zarówno na terenie Polski – do dowolnej agencji Western Union, jak również pomiędzy każdą z ponad 170 000 agencji zlokalizowanych w ponad 190 krajach.