Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

O Banku - Kaszubski Bank Spółdzielczy

O Banku

Kaszubski Bank Spółdzielczy należy do Spółdzielczej Grupy Bankowej, którą tworzą: 175 Banki Spółdzielcze i SGB-Bank SA.

Nasze atuty to wieloletnia tradycja, doświadczenie i możliwość prowadzenia działalności na obszarze całego kraju.
Aktualnie świadczymy usługi w 7 placówkach i 1 Punkcie Obsługi Klienta na terenie powiatu wejherowskiego i kartuskiego.

Połączenie nowoczesności z ponad stuletnią tradycją i polskim kapitałem budowanym od pokoleń determinuje mocną pozycję Banku na rynku usług finansowych.

Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów w pełni gotowi zaoferować obsługę finansową na najwyższym poziomie. Dbałość o systematyczne podnoszenie jakości świadczonych usług to jedno z priorytetowych założeń strategii rozwoju konsekwentnie realizowanej przez nas od wielu lat. Pamiętając o tym, że potrzeby Klientów wyznaczają standardy obsługi, stale dążymy do wzbogacania naszej oferty o produkty i usługi, które w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom.

Do naszych podstawowych celów należy zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej firmom działającym na terenie miast i wsi, przedsiębiorstwom sektora rolno – spożywczego oraz rolnikom, jak również wspieranie rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych.

Banki Spółdzielcze SGB obecne na rynku od wielu lat są godnym zaufania partnerem. Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Kaszubski Bank Spółdzielczy może zaoferować Klientom produkty depozytowo – kredytowe na europejskim poziomie.

Oferujemy dostęp do naszych usług także za pośrednictwem Internetu, telefonu komórkowego.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient, który choć raz skorzystał z proponowanych przez nas usług pozostał z nami na zawsze.

nasze wartości

Solidność

Jesteśmy wiarygodnymi doradcami finansowymi dla naszych klientów. Dążymy do jak najwyższego poziomu ich zadowolenia z jakości obsługi.

Tradycja

Nasza tradycja sięga 1906 roku. Myśląc o przyszłości, odwołujemy się do wartości, którymi kierował się założyciel naszego banku.

Partnerstwo

Działamy lokalnie. Nasi klienci nie są dla nas anonimowi. Zawsze jesteśmy gotowi do współpracy, by wspólnie z nimi realizować ich cele.

Stabilność

W zarządzaniu ryzykiem kierujemy się zaleceniami instytucji nadzorczych, tak by rozwijać się bezpiecznie z odpowiednio dużym marginesem.