Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Wyzwanie Sportowe dla Sympatyków SGB 2023 - Kaszubski Bank Spółdzielczy

Wyzwanie Sportowe dla Sympatyków SGB 2023

11 czerwca 2023 r. zakończyliśmy Wyzwanie Sportowe SGB – 2 edycję dla Sympatyków SGB i 5 edycję dla pracowników SGB.

Tegoroczna edycja obu konkursów okazała się rekordowa pod wieloma względami. Co najważniejsze, pracownicy i sympatycy SGB osiągnęli wszystkie cele charytatywne!

Ponad 6200 sympatyków i pracowników SGB pokonało wspólnie ponad 1 milion 700 tysięcy kilometrów!  Przez 44 dni trwania konkursu, zbieraliśmy kilometry biegając, chodząc, jeżdżąc na rowerach i rolkach. Wykonaliśmy wspólnie ponad 250 tysięcy aktywności!

Te liczby naprawdę robią wrażenie. Jeszcze nigdy w historii zamkniętych konkursów Activy (nasz partner techniczny zapewniający aplikację do rejestracji treningów i obsługi konkursu) żadna firma nie „dostarczyła” tylu kilometrów. A wszystko to w szczytnym celu. Grupa SGB wspomoże lokalne fundacje, stowarzyszenia, szkoły, które organizują zajęcia sportowe dla dzieci.

Takie są właśnie Banki Spółdzielcze SGB – mówi Ewelina Ignaczak, dyrektorka Biura Marketingu i Komunikacji SGB-Banku SA. – Oddają lokalnym społecznościom to, co od nich dostają. Bardzo dziękuję wszystkim za aktywny udział w Wyzwaniu Sportowym SGB. Szczególnie sympatykom SGBWasze treningi przełożyły się na konkretną pomoc dla dzieciakówbyć może też w Waszej okolicy. Dbajcie o siebie przez cały czas i do zobaczenia w przyszłym roku!

Wybór organizacji i przekazanie im sprzętu sportowego to miły obowiązek dla najlepszych na najbliższe miesiące.

_______________________________________________________________________________

Dołącz do Wyzwania Sportowego SGB!

Zostań Sympatykiem Kaszubskiego Banku Spółdzielczego i zbieraj punkty za pokonane kilometry!

Weź udział w 2 edycji naszej zabawy! Wspólnie z Bankami Spółdzielczymi SGB ruszaj na trasy na rowerze, rolkach, biegiem lub chodem. Spacer z dzieckiem czy wyjście z psem to też dobry trening. Pamiętaj, każdy kilometr się liczy bo zbieramy je w szczytnym celu!

 

Kto może wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym dla Sympatyków SGB?

Każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w V edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

Zasady i nagrody

Konkurs dla Sympatyków trwa od 29 kwietnia do 11 czerwca. Zapisywać się można od 21 kwietnia.

Jak to zrobić? Wystarczy:

Kod Sympatyka Kaszubskiego Banku Spółdzielczego to:  SYMPATYKWEJHEROWO2023

 

Rywalizujemy w 2 kategoriach:

Wygrywa ten bank, którego Sympatycy zdobędą największą ilość punktów i będzie mógł zdecydować na jaki cel charytatywny zostaną przeznaczone środki z Wyzwania.


W tym roku do Wyzwania Sportowego SGB zapraszamy również najmłodszych Sympatyków naszego banku.

Activy Junior pozwala zapisać się do konkursu również dzieciom (za zgodą rodzica).

Szczegóły TUTAJ

 

 

Chcesz polubić trasę koleżanki/kolegi z banku? Zostawić komentarz pod treningiem rywala z miejsca w klasyfikacji koło Ciebie? A może wrzucić zdjęcia z ostatniej aktywności? W tegorocznej edycji Wyzwania Sportowego to możliwe!

W Activy udostępniona została Tablica social.

 

Wszelkie potrzebne informacje dostępne są na stronie: https://sympatycysgb.activy.app

Regulamin konkursu „Wyzwanie Sportowe SGB 2023 – Sympatycy SGB” – II edycja

 

My się już rozgrzewamy, dołącz do drużyny Kaszubskiego Banku Spółdzielczego!