Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Szkolenie dla seniorów z cyberbezpieczeństwa - Kaszubski Bank Spółdzielczy

Szkolenie dla seniorów z cyberbezpieczeństwa

W ubiegłą środę 21 września 2022 r. zaprosiliśmy seniorów do Kaszubskiego Banku Spółdzielczego na szkolenie pt. „Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne” organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektów: Centrum Edukacji  dla Uczestników Rynku – CEDUR,  Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego – CEBRF, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Uczestników przywitał Pan Jerzy Liszniański – Wiceprezes Zarządu, podkreślając w swojej wypowiedzi jak ważna jest czujność każdego z nas by nie dać się oszukać.

Podczas szkolenia wyjaśnione zostały zagadnienia takie jak phishing, vishing i spoofing, pokazano jak wyglądają oszustwa na portalach ogłoszeniowych i w mediach społecznościowych oraz omówiono metody działania oszustów. Dodatkowo przedstawiono dobre praktyki bezpiecznego seniora oraz jak dbać o bezpieczeństwo na urządzeniach mobilnych.

Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu Emerytów i Rencistów Gminy Wejherowo, Klubowi seniora 3/4 w Wejherowie oraz pozostałym uczestnikom za udział w szkoleniu.

Pamiętaj! Skala przestępstw dokonywanych za pośrednictwem urządzeń mobilnych ciągle rośnie dlatego niezwykle ważna jest edukacja z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Bądź przygotowany i nie daj się oszukać! Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie internetowej ➡ https://bank-kaszubski.pl/dbaj-o-bezpieczenstwo-w-sieci/

Galeria zdjęć