Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Konkurs plastyczny dla dzieci "Bank przyjazny środowisku" - Kaszubski Bank Spółdzielczy

Konkurs plastyczny dla dzieci “Bank przyjazny środowisku”

Zapraszamy dzieci z powiatu wejherowskiego i kartuskiego w wieku 5-12 lat do wzięcia udziału w ekologicznym konkursie plastycznym na temat:

BANK PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

W Kaszubskim Banku Spółdzielczym w Zielonym Sąsiedztwie mamy rozwiązania, które pomagają zrealizować naszym klientom plany na EKOinwestycję.

W dzisiejszych czasach mocno stawiamy na ekologię. Chcemy chronić przyrodę przed szkodliwymi działaniami czynników zewnętrznych i promować technologię przyjazną dla środowiska.

Jak myślisz? W jaki sposób Bank może być przyjazny środowisku? Przedstaw to w swojej pracy plastycznej. Czekamy na ciekawe pomysły. Dla zwycięzców mamy nagrody!

WARUNKI KONKURSU:

Więcej informacji w Regulaminie konkursuPOBIERZ

Do maila dołącz Zgodę opiekuna prawnego (rodzica) na udział dziecka w konkursie ⇒ POBIERZ

______________________________________________________________

16.07.2021 r.

W związku z brakiem nadesłanych prac – konkurs został nierozstrzygnięty.

Beneficjenci subwencji finansowej PFR Tarcza 1.0

Przypominamy, iż Klienci którzy otrzymali ostateczną decyzję z PFR odnośnie umorzenia subwencji (nie dotyczy umorzeń całkowitych), mają obowiązek zapewnienia środków na spłatę raty kapitałowej na rachunek i w terminie wskazanym w harmonogramie spłat dostępnym w Internet Banking.