Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Jesteśmy na VII miejscu w konkursie Gazety Bankowej! - Kaszubski Bank Spółdzielczy

Jesteśmy na VII miejscu w konkursie Gazety Bankowej!

W ramach 29. edycji konkursu „Gazety Bankowej” po raz kolejny wyłonieni zostali laureaci w kategoriach Najlepszych Banków 2021. 

Kapituła konkursowa, podczas oceny, skupiła się na perspektywie klienta, który powinien się znajdować w centrum zainteresowania banku, zwłaszcza w czasach wymagających nowych, niestandardowych i często niepraktykowanych wcześniej rozwiązań. Punktowane były wyniki finansowe banku oraz sprzedaż, obsługa, innowacyjność i bezpieczeństwo.

W kategorii Najlepszy Bank Spółdzielczy 2021 zwyciężył Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach, na drugim miejscu – Bank Spółdzielczy w Białymstoku, a na trzecim – Bank Spółdzielczy w Sierakowicach.

Kaszubski Bank Spółdzielczy w tej kategorii zajął VII miejsce!

Wszystkim Laureatom gratulujemy!

 

Więcej o konkursie na stronie Gazety Bankowej: www.gb.pl

 

Statuetki dla firm nagrodzonych w Konkursach “Gazety Bankowej”, fot. Fratria

Beneficjenci subwencji finansowej PFR Tarcza 1.0

Przypominamy, iż Klienci którzy otrzymali ostateczną decyzję z PFR odnośnie umorzenia subwencji (nie dotyczy umorzeń całkowitych), mają obowiązek zapewnienia środków na spłatę raty kapitałowej na rachunek i w terminie wskazanym w harmonogramie spłat dostępnym w Internet Banking.